Tylko 2 miesiące do Cross Uraz Duathlonu 2018

Do rozpoczęcia II edycji zawodów Cross Uraz Duathlon zostały dokładnie 2 miesiące! To najwyższy czas, aby pomyśleć o zakupie pakietu startowego, gdyż do 15 lutego obowiązują okazyjne ceny!

Wraz z pakietem startowym każdy uczestnik otrzyma od naszego sponsora #DASHRADE bidon oraz tubę tabletek musujących Magnez +B6. W trakcie zawodów wszyscy będą mogli liczyć na stanowiska przy których będzie można wziąć wodę na dalszą drogę. Po ukończeniu trasy zawodnicy będą mieli zapewniony posiłek regeneracyjny przygotowany przez właściciela portu. Na koniec, oprócz nagrodzenia najlepszych z Was, odbędzie się również Tombola, czyli losowanie nagród wśród wszystkich, którzy wzięli udział w CUD’zie! Jakie to będą nagrody i co jeszcze czeka na zawodników zdradzimy później, dlatego śledźcie uważnie naszą stronę i media społecznościowe.

Przypominamy, że można się zapisywać na różne dystanse oraz sam wyścig rowerowy. Pamiętajcie również, że do 15 lutego możecie liczyć na niższą cenę pakietów startowych, a w Urazie nad Odrą koło Wrocławia spotkamy się za równe 2 miesiące – 25 marca!

ZAPISY CUD 2018: http://cudnadodra.pl/zapisy

#CUD

więcej wpisów