CO I JAK NA CUDzie!

Super ważne info – KONIECZNIE PRZECZYTAJ

1. PAKIETY STARTOWE – Zapraszamy po odbiór pakietów już w sobotę, 25 marca w godzinach 10-19, w WROCŁAW FASHION OUTLET (stare Factory) we Wrocławiu. W niedzielę też można odebrać pakiet w Urazie w Biurze zawodów, ale aby uniknąć pośpiechu, kolejek i mieć czas na rozgrzewkę – zróbcie to już w sobotę.

 

2. To jest mapa poglądowa strefy zmian oraz lokalizacja startu i mety. Start i Meta CrossBike – jest w innym miejscu niż Start i Meta duathlonu!!!  ALE MIEJSCE ZSIADANIA I WSIADANIA NA ROWER JEST TO SAMO!!!!  

 

 

3. Tu możecie obejrzeć trasy zawodów: MAPA ZAWODÓW

 

4. TRASA BIEGOWA. 

Trasa biegowa będzie oznaczona, prowadzi z miasteczka portowego po wale w stroną Starego Dworu, po 2,5 km zaplanowany jest nawrót. UWAGA pierwsze 0,5km trasy jest miejscami bardzo wąskie, apelujemy o zachowanie ostrożności i poruszanie prawą stroną szlaku. Prosimy także o ustawianie się na starcie według własnych możliwości.

 

5. TRASA ROWEROWA

Trasa będzie oznaczona i zabezpieczona. Zadbaliśmy o wyłączenie trasy rowerowej z ruchu, jednak nie jesteśmy w stanie zagwarantować 100% pewności, że na trasie nikt niespodziewany się nie pojawi. Trasa przebiega wzdłuż posesji, dlatego apelujemy o zachowanie należytej ostrożności i stosowanie się do zasad ruchu drogowego.

 

6. Pamiętajcie, że podczas biegu numer startowy jest z przodu, a podczas roweru – z tyłu. Najlepsze do tego są pasy startowe. Jak ktoś nie ma to w Biurze zawodów powinny być do kupienia za 20pln.

 

7. O 9.45 zamykamy strefę z rowerami, więc do tego czasu musicie już tam wszytko zostawić. W strefie każdy ma swój numer, swoją skrzynkę i zostawia rower i co tam potrzebuje TYLKO w skrzynce.

 

8. PARKINGI. Kilkanaście samochodów (tych pierwszych) znajdzie miejsce przy samym Porcie, ale Parking jest zorganizowany obok szkoły. Dokładną lokalizację parkingu możecie przejrzeć w poprzednim wpisie: http://cudnadodra.pl/parking-dla-zawodnikow

 

9. A! No i jak ktoś zapomniał to może się jeszcze w sobotę zapisać na zawody. W sobotę w WFO.

 

10. MIŁEJ ZABAWY! – BO PAMIĘTAJCIE O TO W TYM CHODZI!

 

więcej wpisów