CUD to nie tylko duathlon – kolarze na start!

Cross Uraz Duathlon to zawody, w których rywalizują nie tylko zawodnicy łączący ze sobą dwie dyscypliny sportu – biegi i kolarstwo, to także wyścig wyłącznie dla rowerzystów! Obok Duathlonistów na starcie pojawią się również kolarze ścigający się w kategorii CROSS BIKE i wystartują jako pierwsi – równo o 10.

Zawody odbędą się w Urazie koło Wrocławia 25 marca 2018 roku – zostało niewiele czasu!

CROSS BIKE – rowerowe otwarcie wiosny

Do pokonania jest dystans 60 kilometrów. Nawierzchnia crossowej trasy to drogi polne, leśne, asfalt, a także kostka. Zawody odbędą się przy zamkniętym ruchu drogowym (z wyłączeniem 2 km), niemniej jednak zalecamy przestrzegać przepisy ruchu drogowego, trzymać się lewej strony jezdni (szczególnie na odcinkach asfaltowych) oraz zachowywać szczególną ostrożność.

Na całej trasie wymagane jest posiadanie zapiętego na głowie kasku. Zabrania się używania słuchawek i korzystania z przystawek oraz kierownicy czasowej.

 

Dla CROSS BIKE przewidziane są klasyfikacje:

OPEN KOBIET,

OPEN MĘŻCZYZN,

Kategorie wiekowe K/M: JUNIOR (do 23 lat), K/M JUNIOR STARSZY (23 – 34 lat), K/M SENIOR MŁODSZY  (35- 44lat), K/M SENIOR (od 45 lat).

 

Najlepsi zostaną nagrodzeni pucharami, statuetkami, nagrodami rzeczowymi oraz finansowymi. Dodatkowo każdy uczestnik będzie miał możliwość wzięcia udziału w losowaniu nagród!

Zaplanuj pierwszy weekend wiosny już dziś i zapisz się na zawody Cross Uraz Duathlon na dystans CROSS BIKE! Emocje i świetna atmosfera gwarantowane!

Zapisz się TUTAJ.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: KLIKNIJ TU.

więcej wpisów