CUD’owne NAGRODY losowane wśród wszystkich uczestników!

Ukończenie trasy nie oznacza końca emocji! Oprócz nagród dla najlepszych przewidziana jest także tradycyjna Tombola, czyli losowanie nagród wśród wszystkich uczestników! W tym roku po CUD’zie do wygrania są rzeczy od sponsora głównego: #Dashrade, a także Decathlonu Bielany, sklepu Olimpius.pl, Portu Uraz i Platformy Sportów Wytrzymałościowych. Łączna wartość nagród to ok. 5 000 zł!

 

Oto lista nagród, które możecie zgarnąć na zakończenie Cross Uraz Duathlonu:

2. Trzy bardzo wytrzymałe, metalowe pompki podłogowe Serfas FP-200 o łącznej wartości 556 zł: https://olimpius.pl/serfas-fp-200by-pompka-podlogowa-160-psi.html

3. Dwa zestawy do czyszczenia roweru, w skład którego wchodzą: płyn do mycia Bike Celeaner, odtłuszczacz Pure Degreaser oraz olej do łańcucha Rolhoff.

4. Rower szosowy TRIBAN 500 B’TWIN kosztujący 1699 zł. Rower posiada aluminiową ramę, 24 przełożenia, karbonowy widelec, a także ergonomiczną kierownicę. – 2 SZTUKI !

https://www.decathlon.pl/rower-szosowy-triban-500-id_8377759.html

Z wygranego roweru może się już cieszyć jeden z uczestników tegorocznej Wrocławskiej Dychy!

 

5. Dwa pakiety #DASHRADE – produktów dla sportowców. W pakiecie 10 żeli, bidon, pasek i sznurówki elastyczne.

6. Lekki i wygodny plecak techniczny o pojemności 45 litrów.

7. czapka kolarska z daszkiem.

8. voucher dla dwóch osób na weekendowy pobyt w Porcie Uraz.

9. pakiet startowy na Triathlon Zgorzelec, który odbędzie się 15 lipca 2018.

 

W Urazie nad Odrą szykuje się zatem przednia zabawa z emocjami zapewnionymi do samego końca trwania imprezy. Warto zapisać się na zawody jak najszybciej, gdyż pierwszy weekend wiosny zbliża się wielkimi krokami, a CUD’u po prostu nie można przegapić! Świetna atmosfera gwarantowana!

Link do zapisu: TUTAJ

więcej wpisów