Co i jak podczas CUD’u – niezbędne informacje

   Chcecie wiedzieć co i jak na Cross Uraz Duathlonie? Koniecznie przeczytajcie poniższe informacje!

1. PAKIETY STARTOWE – odbiór pakietów startowych jest możliwy w miejscu startu/mety od godziny 7:30 do 9:30.  

2. START I META 
To jest mapa poglądowa strefy zmian oraz lokalizacja startu i mety. Start i Meta CrossBike – jest w innym miejscu niż Start i Meta duathlonu! MIEJSCE ZSIADANIA I WSIADANIA NA ROWER JEST TO SAMO.

3. Tu możecie obejrzeć trasy zawodów: MAPA ZAWODÓW

4. TRASA BIEGOWA.
Trasa biegowa będzie oznaczona. Prowadzi z miasteczka portowego po wale w stroną Starego Dworu, po 2,5 km zaplanowany jest nawrót. UWAGA pierwsze 0,5km trasy jest miejscami bardzo wąskie, apelujemy o zachowanie ostrożności i poruszanie prawą stroną szlaku. Prosimy także o ustawianie się na starcie według własnych możliwości.

 

5. TRASA ROWEROWA
Trasa będzie oznaczona i zabezpieczona. Zadbaliśmy o wyłączenie trasy rowerowej z ruchu, jednak nie jesteśmy w stanie zagwarantować 100% pewności, że na trasie nikt niespodziewany się nie pojawi. Trasa przebiega wzdłuż posesji, dlatego apelujemy o zachowanie należytej ostrożności i stosowanie się do zasad ruchu drogowego.

 

6. NUMERY STARTOWE
Pamiętajcie, że podczas biegu numer startowy jest z przodu, a podczas roweru – z tyłu. Najlepsze do tego są pasy startowe. Jeżeli ktoś nie posiada pasa startowego, będzie mógł zakupić go podczas wydarzenia.

 

7. STREFA Z ROWERAMI
O 9.45
zamknięta zostanie strefa z rowerami. Do tej godziny wszystkie niezbędne rzeczy muszą zostać w niej zostawione. W strefie każdy ma swój numer, swoją skrzynkę i zostawia rower i inne potrzebne rzeczy TYLKO w skrzynce.

 

8. PARKINGI
Kilkanaście samochodów (tych pierwszych) będzie mogło zaparkować przy samym Porcie. Jednak nie martwcie się, że nie znajdziecie miejsca, ponieważ specjalnie dla Was, Parking został zorganizowany obok szkoły. Dokładną lokalizację parkingu możecie przejrzeć TUTAJ

Pamiętajcie – w wydarzeniu chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę! 🙂 

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia. Do zobaczenia na starcie już w niedzielę! 

więcej wpisów