Dziękujemy Sponsorom i Partnerom!

Serdecznie dziękujemy Sponsorom i Partnerom Cross Uraz Duathlonu oraz Dwumeczu!

To właśnie Ich wsparcie, zaangażowanie i wzajemna współpraca sprawiają, że pakiety startowe Zawodników są coraz bardziej atrakcyjne, pula nagród w losowaniu zwiększa się, a cała impreza jest na najwyższym poziomie. To dzięki Nim Cross Uraz Duathlon będzie dla Was niezapomniany! Cieszymy się, że jest wiele firm, które myślą podobnie do nas i wspierają sportowe przedsięwzięcia. To wszystko specjalnie dla Was!

DZIĘKUJEMY:

#DASHRADE – naszemu głównemu sponsorowi – za energię i moc, którą dostarczyli Wam w pakietach startowych oraz za atrakcyjne nagrody przekazane do losowania.

EMKA INWEST – sponsorowi, który sprawił, że nagroda w EMKA INWEST Dwumeczu Competition jest naprawdę bardzo wysoka!

OLIMPIUS.PL – za przekazanie świetnych nagród do losowania i wsparcie nas w wielu organizowanych przez nas zawodach!

DUBLET – za nieocenione wsparcie techniczne podczas zawodów – to dzięki Nim mogliśmy przewieźć i rozstawić biuro, miasteczko zawodów i oznaczyć trasę.

PODOSPHERA – za przekazanie do Tomboli dwóch zaproszeń na pełen zabieg podologiczny.

M. Sznajder Gospodarstwo Rolne –  za naturalne probiotyki przekazane do losowania, za piękne stoisko i degustację pysznych kiszonek!

Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego – Partnerom – za wsparcie i objęcie patronatem organizowanych przez nas zawodów sportowych.

więcej wpisów