Dziękujemy Sponsorom i Partnerom zawodów!

SPONSORZY I PARTNERZY – dziękujemy, bez Was byłoby dużo trudniej! Dzięki Wam nasze zawody mogły stać się jeszcze bardziej atrakcyjne i wejść na wyższy poziom.

Ogromne podziękowanie dla APTEO Altaminium – Sponsora tytularnego tegorocznych zawodów – za nieocenione wsparcie, swój wkład w atrakcyjność pakietu startowego oraz współtworzenie naszej imprezy, a także stworzenie strefy APTEO podczas zawodów.

Dziękujemy firmie Dashrade, która uruchamia obecnie swój sklep internetowy www.sklep.dashrade.com, że po raz kolejny była z nami oraz za energię i moc, którą dostarczyła Wam w pakietach startowych.

Podziękowania dla firmy CZANIECKIE MAKARONY, której produkty z bardzo szerokiej gamy różnych artykułów mogliście otrzymać w pakietach. więcej o firmie na www.czaniecki.pl

Dziękujemy firmie Primavika, której produkty mogliście spróbować podczas zawodów. Primavika to rodzinna firma z tradycjami, która działa nieprzerwanie od 1998 roku. Jej misją jest tworzenie produktów o prostych, ale pełnowartościowych składach, które powstały z myślą o każdym, kto ceni zdrowe jedzenie. Dzięki nim, masz szansę odżywiać się prawidłowo, nawet wtedy, gdy nie masz na to czasu.
Zachęcamy do odwiedzenia ich stron:
www.primavika.plPrimavika
www.instagram.com/primavika.pl/

Podziękowania dla Pana Tomasza Smolenia, właściciela firmy DUBLET za nieocenione wsparcie techniczne podczas wszystkich naszych imprez – to dzięki Nim mogliśmy przewieźć i rozstawić biuro, miasteczko zawodów, oznaczyć trasę, postawić strefę zmian od wielu lat dostarcza nam swoich samochodów.

Proszę kupujcie ich produkty – dzięki takim firmom możemy uprawiać nasze hobby!

Ze sportowym pozdrowieniem
Organizatorzy

więcej wpisów