Emka Inwest sponsorem Dwumeczu! Pula nagród rośnie do 4,5 tys. zł!

EMKA INWEST Dwumecz Competition – tak od teraz nazywa się nasz crossowy dwumecz rowerowy! Dzięki sponsorowi, deweloperowi Emka Inwest, pula nagród wzrasta do 4,5 tys. złotych!

Mamy zatem niespodziankę nie tylko dla osoby, która okaże się najlepsza w rywalizacji, ale również pozostałych uczestników EMKA INWEST Dwumeczu Competition!

Osoba, która sklasyfikowana zostanie po dwóch starciach na pierwszym miejscu otrzyma 2 tys. złotych + 1,5 tys. złotych jeśli wygra oba wyścigi! Do zgarnięcia za najszybszą jazdę jest zatem aż 3,5 tys. złotych!

Pozostały tysiąc rozlosowany zostanie wśród wszystkich uczestników EMKA INWEST Dwumeczu Competition. Z ekstra kasą z zawodów wróci 5 osób, które otrzymają po 200 zł w gotówce!

Podsumowując:


  • Osoba wygrywająca klasyfikację dostaje 2 tys. + 1,5 tys. za wygraną w obu wyścigach,
  • 5 wylosowanych uczestników dostaje ekstra 200 zł!

Zasady

Przypominamy, że na EMKA INWEST Dwumecz Competition składają się dwa crossowe wyścigi rowerowe na 60 km, które odbędą się podczas zawodów:

CROSS URAZ DUATHLON – 31 marca 2019 r. w Urazie k. Wrocławia,

DUATHLON AC/DC – 29 września 2019 r. w Brzegu Dolnym.

Pierwsze 6 osób zgarnia punkty do klasyfikacji generalnej, a zwycięzca „generalki” zgarnia główną nagrodę + ewentualną premię.

Punktacja obowiązująca na CUD i ACDC:

Dodatkowo, podczas Cross Uraz Duathlon, odbędzie się TOMBOLA, czyli losowanie atrakcyjnych nagród wśród uczestników startujących na wszystkich dystansach. Do zgarnięcia są m. in. rowery. Kliknij TUTAJ i dowiedz się więcej! Zawody odbędą się już 31 marca!

Silna obsada EMKA INWEST Dwumecz Competition

Na listach startowych można znaleźć niezłych wymiataczy. Wśród nich głównymi faworytami wydaja się być:


  • Szczepan Paszke (Prze Szczep) – dwukrotny Mistrz Polski CX w kategorii Masters I,
  • Piotr Rakowicz (Raku) – Mistrz Polski CX,
  • Mikołaj Jurkowlaniec – Zwycięzca OPEN MEGA Bikemaraton Miękinia, Szosowego klasyku w Szklarskiej Porębie i wielu innych prestiżowych, amatorskich imprez, w tym ostatniej edycji CUD Bike.

Jest to zatem doskonała okazja do sprawdzenia się na tle mocnych zawodników, a może namieszania również w czołówce i strącenia jednego z faworytów z podium zawodów? Przekonamy się już 31 marca podczas pierwszego starcia EMKA INWEST Dwumecz Competition!

Zapraszamy również na stronę internetową sponsora tytularnego – dewelopera Emka Inwest, który jest wiodącym realizatorem inwestycji mieszkaniowej w Brzegu Dolnym, gdzie odbędzie się drugie starcie rywalizacji!

więcej wpisów