Podobało się Wam? To dopiero początek cyklu duathlonów!

Emocje związane z Cross Uraz Duathlonem powoli opadają…

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz kibicom za stworzenie fantastycznej atmosfery, a także za wspaniałe przyjęcie kolejnej edycji CUD’u nad Odrą! Otrzymaliśmy wiele pozytywnych komentarzy i opinii, a także ciepłych podziękowań. Wasza radość daje nam najwięcej satysfakcji i motywacji do dalszego działania – cieszymy się, że doceniacie naszą pracę!

W naszej galerii znajdziecie mnóstwo zdjęć z tegorocznej rywalizacji. To jednak nie wszystko, bowiem już w przyszłym tygodniu pojawi się CUD’owny film z zawodów! Więc z pewnością wciąż warto śledzić nas na bieżąco tutaj i na Facebooku.

… a to dopiero początek sezonu i cyklu duathlonów! Jeśli Tobie też się podobało, to PRZYJEDŹ NA NASZE KOLEJNE ZAWODY – zapraszamy!

Już 5 maja odbędzie się szosowy Marconi Duathlon Świdnica – druga impreza cyklu, której serce zawodów stanowi lekkoatletyczny Stadion Miejski, a trasa rowerowa została poprowadzona po dobrej jakości asfalcie. Dzięki sponsorowi tytularnemu – firmie Marconi – pakiety startowe są bogate, a nagrody dla najlepszych bardzo atrakcyjne!

Później czas na rozbieganie podczas #DASHRADE Run, które odbędzie się 11 maja – 2 główne dystanse (10km, półmaraton), atestowane trasy, Biegi Juniorskie dla dzieci od 6 lat, start i meta na plaży nad Jeziorem Mietkowskim z widokiem na masyw Ślęży. Wspaniała rodzinna zabawa w otoczeniu pięknej przyrody!

Następnie – 19 maja – czas na szosowy rewanż podczas Duathlon Zgorzelec! Jest to trzecia impreza cyklu, podczas której ponownie będzie można ścigać się na rowerach czasowych i szosowych, ponieważ asfalt trasy kolarskiej będzie dobrej jakości! Podobnie jak w Świdnicy, wystartować może jednak KAŻDY – będzie specjalna klasyfikacja CITY BIKE COMPETITION – dla ścigających się na rowerach miejskich, górskich, czy składakach!

Do zobaczenia na kolejnych, sportowych imprezach!

Organizatorzy

więcej wpisów