Przekaż 1% podatku na Triathlonową Akademię Młodzieży! KRS: 0000545203

Wesprzyj Triathlonową Akademię Młodzieży! Wpisz w swoim zeznaniu podatkowym nr KRS: 0000545203 i przekaż 1% na TAM. PIT za 2019 rok należy złożyć w swoim Urzędzie Skarbowym do 30 kwietnia 2020 roku.

Celem Triathlonowej Akademii Młodzieży jest zdobywanie przez jej zawodników medali Mistrzostw i Pucharu Polski. W dalszej perspektywie chcemy oszlifować talenty, które staną się reprezentantami kraju na arenie międzynarodowej. Istotna jest także kwestia popularyzacji triathlonu w Polsce. Nie wszyscy muszą wygrywać w zawodach, nawet nie każdy musi startować, ważne jednak aby ta rozwijająca się dyscyplina była w kraju powszechnie znana. Liczymy na to, że wówczas będzie uprawiana przez większą ilość młodzieży.

W tym roku planujemy organizować zajęcia już dla dzieci, które mają ok. 8 lat, tak aby jak najwcześniej rozpocząć kształtowanie przyszłych Mistrzów. Natomiast zebrane fundusze przeznaczymy na zakup sprzętu oraz stypendia dla naszych najbardziej utalentowanych zawodników z nadzieją na ich starty w igrzyskach olimpijskich i zawodach najwyższej światowej rangi.

Fundacja Pro Sport Pro Life – która od wielu lat wspiera Akademię – jest Organizacją Pożytku Publicznego. Dzięki temu składając PIT w 2020 roku można wesprzeć Triathlonową Akademię Młodzieży.

Gwarantujemy – każda zebrana złotówka zostanie przekazana na utalentowaną młodzież z Akademii. W zeszłym roku z cegiełek przekazywanych przez uczestników naszych zawodów udało się zebrać 6 tys. złotych. Dodatkowo dzięki imprezom Triathlon Mietków, Cross Uraz Duathlon czy Wrocławska Dycha zakupiliśmy dla młodzieży z TAM’u sprzętu za prawie 20 tys. złotych!

Wesprzyj młodych, zdolnych zawodników oraz zawodniczki z Triathlonowej Akademii Młodzieży!

Wpisz nasz numer KRS w zeznaniu podatkowym! KRS: 0000545203

Wszystkim którzy postanowili wesprzeć Triathlonową Akademię Młodzieży – w imieniu trenerów oraz zawodników – bardzo dziękujemy!


Pozdrawiamy
Organizatorzy

więcej wpisów