Silna obsada DWUMECZU – kto wygra w Urazie?

Na listach startowych znaleźć można coraz więcej osób, które chcą stanąć do walki o 3 tys. złotych. Wśród nich da się jednak wyróżnić głównych faworytów do końcowego triumfu! Coś czujemy, że to pomiędzy nimi rozstrzygnie się kwestia zwycięstwa. Jedno jest pewne – emocji nie zabraknie!

Kto zatem sięgnie po laur zwycięstwa w Urazie, zdobędzie tytuł Rycerza Wiosny i przewagę punktową przed rewanżem, który odbędzie się w Brzegu Dolnym?

Bukmacherzy, prasa, kibice i sami zainteresowani nie są w stanie wskazać głównego faworyta. Sportową walkę o najwyższy stopień podium stoczą ze sobą:


  • Szczepan Paszke (Prze Szczep) – dwukrotny Mistrz Polski CX w kategorii Masters I,
  • Piotr Rakowicz (Raku) – Mistrz Polski CX,
  • Mikołaj Jurkowlaniec – Zwycięzca OPEN MEGA Bikemaraton Miękinia, Szosowego klasyku w Szklarskiej Porębie i wielu innych prestiżowych, amatorskich imprez, w tym ostatniej edycji CUD Bike.

Nie można jednak wykluczyć, że na zawodach pojawi się „Czarny Koń”, który strąci z podium któregoś z faworytów i włączy się do walki o główną nagrodę! Może to będziesz Ty?!

Przypominamy, że na DWUMECZ składają się dwa crossowe wyścigi rowerowe na 60 km, które odbędą się podczas zawodów:

CROSS URAZ DUATHLON – 31 marca 2019 r. w Urazie k. Wrocławia,

DUATHLON AC/DC – 29 września 2019 r. w Brzegu Dolnym.

Pierwsze 6 osób zgarnia punkty do klasyfikacji generalnej, a zwycięzca „generalki” zabierze do domu 2 tys. złotych + 1 tys. złotych premii, jeśli wygra oba starcia, czyli zdobędzie 200 punktów!

Punktacja obowiązująca na CUD i ACDC:

Chcesz powalczyć o zwycięstwo? A może sprawdzić się na tle lepszych zawodników? Dołącz koniecznie do DWUMECZU!

więcej wpisów