Szukasz wyzwań w 2020? Wystartuj w naszych duathlonach!

Biegasz lub jeździsz na rowerze i poszukujesz nowych wyzwań w 2020 roku? Wystartuj w naszych duathlonach i poczuj ich CUD oraz magię! Połączenie biegania z kolarstwem daje dwa razy więcej radości oraz satysfakcji!

W 2020 roku organizujemy dwie imprezy duathlonowe. Pierwsze zawody mają charakter crossowy a drugie szosowy. Zapraszamy Serdecznie na oba wydarzenia!

Cross Uraz Duathlon – 29 marca 2020 Uraz k. Wrocławia

Impreza od kilku lat odbywa się już na samym początku wiosny. To doskonała okazja, aby wybudzić się na dobre z długiego, zimowego snu i sprawdzić, jakie efekty przyniosły przedsezonowe treningi. Biuro zawodów, start, meta i strefa zmian znajdują się w Miasteczku Portowym położonym u podnóża ruin zamku w Urazie oraz w malowniczej Dolinie Odry, która o tej porze roku wygląda zjawiskowo! Trasa biegu poprowadzona jest wzdłuż rzeki, a rowerowa rozciąga się po okolicznym lesie i  na polnych drogach – CUD ma charakter crossowy!

Podczas imprezy zawodników i kibiców rozgrzeje rockowa muza na żywo. Ze sceny po raz kolejny popłynie do wszystkich prawdziwy zastrzyk energii! Wszystkich sympatyków dobrej zabawy, pięknych widoków i sportowej rywalizacji zapraszamy 29 marca do Urazu!

Dystanse:

CUD MAX: 10 km biegu – 40 km jazdy rowerem – 5 km biegu

CUD MINI: 5 km biegu -20 km jazdy rowerem – 2,5 km biegu

Marconi Duathlon Świdnica – 17 maja 2020 roku

Marconi Duathlon Świdnica to szosowe zawody, które odbędą się po raz drugi. Sama idea zorganizowania tego wydarzenia powstała w porozumieniu z Miastem Świdnica, Starostwem Powiatowym w Świdnicy i Gminą Wiejską Świdnica, a także sponsorem tytularnym firmą Marconi oraz Organizatorem.

Prawdziwym sercem świdnickiego duathlonu będzie nowoczesny, miejski stadion lekkoatletyczny, na którym zlokalizowane zostanie biuro zawodów, a także start i meta. Zadaszona, duża trybuna, to doskonała okazja dla kibiców i sympatyków sportów multidyscyplinarnych na obserwowanie najważniejszych momentów rywalizacji.

W zawodach mogą wystartować również dzieci w wieku od 6 do 13 lat, które będą rywalizować na przygotowanych specjalnych dla nich dystansach duathlonowych.

Marconi Duathlon Świdnica to zawody szosowe, na zasadzie non drafting. Trasa kolarska poprowadzona zostanie po zadbanej, asfaltowej drodze. Jest to zatem doskonała okazja dla triathlonistów, którzy jeszcze przed sezonem i możliwością rywalizowania w otwartych akwenach wodnych, będą mieli okazję sprawdzić się na rowerach triathlonowych, czasowych, czy szosówkach. Na świdnicki duathlon zapraszamy 5 maja!

Dystanse:

CLASSIC: 10 km biegu – 40 jazdy rowerem – 5 km biegu

SPRINT: 5 km biegu – 20 km jazdy rowerem – 2,5 km biegu

GREATKIDS:
Kids 1 (6-8 lat) – 200m biegu/400 roweru/200m biegu
Kids 2 (9-11 lat)- 200m biegu/800m roweru/200m biegu
Kids 3 (12-13 lat) – 1200m biegu/2000m roweru MTB/800m biegu

Jeśli jesteś gotowa lub gotowy, aby podjąć nowe wyzwania w 2020 roku – zapraszamy na strony zawodów oraz do zapisywania się zarówno na Cross Uraz Duathlon, jak i szosowy Marconi Duathlon Świdnica!
Mega zabawa, wspaniała atmosfera, bogaty bufet, ostra rywalizacja sportowa, dużo endorfin oraz satysfakcja z ukończenia tras są gwarantowane!


Z duathlonowym pozdrowieniem
Organizatorzy

więcej wpisów