Upadłość organizatora duathlonu – Fundacji Pro Sport Pro Life

Szanowni zawodnicy, jak już powszechnie wiadomo, Fundacja Pro Sport Pro Life – główny organizator Cross Uraz Duahtlonu – złożył wniosek o upadłość. Informację o tym można przeczytać na stronie Triathlonu w Mietkowie: https://triathlonmietkow.pl/upadlosc-organizatora-triathlonu-mietkowskiego

Obecnie, w porozumieniu z właścicielami Portu, ze względu na niejasną sytuację prawno – epidemiologiczną, oraz wymogom którym nie jesteśmy w stanie sprostać jesteśmy zmuszeni odwołać Cross Uraz Duathlon 2020.

Jednocześnie, chciałbym zapewnić, że dążę do tego, aby wszyscy, którzy opłacili startowe do zawodów Cross Uraz Duathlon, mogli te wpisowe wykorzystać w przyszłości; w przyszłym roku 2021 lub nawet w kolejnym 2022.

Niestety, w obecnej, bardzo niepewnej sytuacji prawnej (upadłość) i epidemiologicznej (Covid-19), nie jesteśmy w stanie nic zaplanować ani przedstawić konkretnego planu działań.

Proszę Was o wyrozumiałość i jeszcze trochę cierpliwości. I ponownie zapewniam, że dążymy do dwóch rzeczy: możliwości organizacji Duathlonu w przyszłości oraz aby nikt swoich środków nie stracił.

Tomasz Sakuta – były już prezes Fundacji.

więcej wpisów