WYJAŚNIENIA

Drodzy zawodnicy

Pandemia i nałożone przez rząd obostrzenia zaskoczyły (zresztą nadal zaskakują) wszystkich. Mamy nadzieję, że po tych trudnych doświadczeniach, baaaardzo trudnym roku całej branży sportowej i eventowej, która w zasadzie przestała funkcjonować zupełnie, uda nam się przetrwać z zawodami Cross Uraz Duathon. Na pewno wiele się zmieni, organizaotrzy będą kładli większy nacisk na finansowe bezpieczeństwo przyszłych eventów, na pewno będzie trudniej bo ze współpracy wycofują się sponsorzy, samorządy i nikt do końca nie wie jak będzie wyglądała przyszłość. Mamy jednak nadzieję, że wspólnie uda nam się utrzymać nasze dolnośląskie imprezy i będziemy mogli się na nich spotykać.

Wracając do meritum. Mamy nadzieję na wyrozumiałość z Waszej strony i na to, że mimo ubiegłorocznych problemów z zawodami, upadłością Fundacji Pro Sport i związanego z tym braku zwrotów opłat startowych – nadal będziecie chcieli ścigać się w podwrocławskim Urazie.

Chcemy wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom i oferujemy Wam następujące możliwości w 2021 roku!:

1. OPŁACENI ZAWODNICY Z UBIEGŁEGO ROKU – prosimy o PONOWNE zapisanie się na zawody (jest nowy organizator, nowe zawody, nowy regulamin itp) oraz OBOWIĄZKOWO wysłanie maila na adres [email protected] z informacją „PRZEPISZ MNIE Z 2020” w tytule, oraz imieniem i nazwiskiem w treści.

UWAGA! Można się przepisać TYLKO do 15 marca (lub 2 tygodni przed zawodami – jeśli zostaną przełożone na inny termin).

Wszyscy „ubiegłoroczni”, którzy np nie zdążą się przepisać albo nie będzie im odpowiadał termin – mogą wpisowe wykorzystać w roku 2022.

2. WSZYSCY, którzy zapiszą się na zawody w tym roku, a np zawody zostaną odwołane lub przesunięte na inny termin – otrzymają pełny zwrot środków. Jesteśmy już na to przygotowani i czekamy do ostatniej chwili z wszelkimi zakupami i wydatkami.

3. Nie ma też obowiązku przepisywania się :), WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA i starania o przetrwanie zawodów. Jeśli kilkadziesiąt złotych (bo tyle wynosiło wpisowe w ubiegłym roku) nie jest dla Ciebie wielkim problemem to opłać ponownie startowe. Nowy organizator, klub TMTeam nie przejął Twojego wpisowego z ubiegłego roku, przejął zawody, część wyposarzenia i dlatego umożliwiamy start w tym roku ubiegłorocznym zawodnikom. Środki wpłacone w ubiegłym roku na rzecz Fundacji zostaną rozdysponowane przez sąd i klub nimi nie dysponuje.

Pracujemy też nad storzeniem nowe, responsywnej strony www i większą ilością duathlonów w naszym rejonie.

Do zobaczenia na zawodach. Zapraszamy

klub sportowy TMTeam

I na koniec trochę prywanie „od siebie”.

Jest mi bardzo przykro, że ten sposób zakończyła się działalność Fundacji Pro Sport. Włożyłem w jej działalność całe serce, pieniądze, pracę moich najbliższych, znajomych, rodziny. Zamknąłem poprzedni biznes, żeby zająć się tym co lubię. Zawsze też w decyzjach kierowałem się dobrem zawodników często zapomminając o wspomnianym wczesniej bezpieczeństwie finansowycm Fundacji czy moim własnym. Nawet przekazany na rzecz Fundacji, mój prywatny samochód, zostanie zlicytowany jako majątek Fundacji, coż.

Mam nadzieję, że wraz z zarządem i członkami klubu TMTeam (którego również jestem założycielem i pomysłodawcą) uda nam się odtworzyć nasze działania a wszystkie poszkodowane w ubiegłym roku osoby, uda nam się w jakimś chociaż stopniu usatysfakcjonować.

Zrobimy to i wierzę, że będziecie nas wpierać. Do zobaczenia na zawodach, w marcu lub później, obojętne – dostosujemy się.

Dziękuję

Tomasz Sakuta

P.S. Zapraszam na inne pozostałe, planowane w 2021 roku eventy.

więcej wpisów