Zawody dzięki naszym sponsorom!

 

Niedzielne zawody w Urazie, jak i cały cykl startów w Pucharze Sportów Wytrzymałościowych odbywa się dzięki wsparciu od naszych sponsorów. Wzajemna współpraca sprawia, że zawody zyskują na atrakcyjności, oprawa jest w pełni profesjonalna, a nagrody, które fundują zachęcają do walki o każdą sekundę (oczywiście nie to jest najważniejsze:)). Po dekoracji na CUDzie przeprowadzimy także losowanie nagród wśród wszystkich uczestników.

Głównym sponsorem jest Wrocław Fashion Outlet – dawne Factory. Nowej nazwie towarzyszy także zmiana logotypu, a w kolejnych etapach zmianie ulegnie wystrój centrum oraz zostaną wprowadzone nowe marki. W każdą sobotę przed zawodami, właśnie tam, w naszym namiocie, będziecie mogli odebrać pakiet startowy lub zapisać się na zawody.

Kolejnym stałym partnerem jest sklep sportowy dla biegaczy i triathlonistów OLIMPIUS.PL. Do wygrania pulsometry Polar M200, opaski kompresyjne, sportowe okulary oraz profesjonalne pompki, które otrzymaliśmy właśnie od nich!

Regatta Great Outdoors – nowo otwarty sklep obok WFO we Wrocławiu. Regatta jest także twórcą programu „RUSZ SIĘ„, który powstał z myślą o ludziach aktywnych, zarażających innych pozytywną, sportową energią! Idea polega na przedstawieniu swojego projektu organizacji sportowego wydarzenia w zamian za wsparcie inicjatywy radami i produktami Regatta (tak jak to działa w naszym przypadku).

Sportslab funduje bony na badania wydolnościowe  Sportslab.pl – badania wydolnościowe dla biegaczy i triathlonistów. Dzięki badaniom poznacie możliwości i ograniczenia swojego ogranizmu: VO2max, progi metaboliczne, strefy treningowe i szereg innych parametrów, pozwalających na optymalizację treningu. Wasz trening stanie się przemyślany i nakierowanych na sukces, jednocześnie minimalizując ryzyko kontuzji i przetrenowania.

 

Przedstawiając naszych sponsorów zachęcamy do korzystania i zapoznania się z ich ofertą najwyższej klasy usług, odzieży i sprzętu sportowego!

 

więcej wpisów